BASEN

BASEN I PLAC ZABAW

W specjalnie zaaranżowanej strefie wypoczynku możesz cieszyć się z kąpieli słonecznych i wodnych, przestrzeń ta obejmuje basen, leżaki oraz plac zabaw dla najmłodszych. Boisko do piłki nożnej i siatkowej.  W sezonie letnim w ciągu dnia oraz wieczorem otwarty jest bar.

Basen

W ogrodzie udostępniamy nasz prywatny basen do użytku naszych gości. Wymiary (10 m x 5 m x 1,20) pozwalają na swobodne pływanie dorosłym i bezpieczną zabawę dzieciom.   Na brzegu basenu czekają na Ciebie wygodne leżaki.

Niestety ze względu na epidemię Korona Wirusa mogą wystąpić ograniczenia w użytkowaniu lub nawet czasowe zamknięcie basenu. Wszystko uzależnione jest od sytuacji epidemiologicznej.

Otwarcie basenu uzależnione jest od pogody, planowany termin otwarcia to ok 15 czerwca, a zamknięcie 1 września.

Plac Zabaw

W centrum „Rezerwatu” stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw, na którym znajduje się wszystko co potrzebne, aby dziecko mogło bezpiecznie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu: huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina, boisko do piłki nożnej oraz siatkówki, ścianka wspinaczkowa, piaskownica z zabawkami. Jego położenie nie jest dziełem przypadku, czujne oko rodzica może śledzić poczynania brzdąców zarówno z okolic Villi jak i ze strefy relaksu.

BAR ( ZAMKNIETY DO ODWOŁANIA )

Ze względu na epidemię Korona Wirusa Bar zamknięty  w sezonie 2021.