BASEN

BASEN I PLAC ZABAW

W specjalnie zaaranżowanej strefie wypoczynku znajduje się basen i przylegający do niego plac zabaw dla najmłodszych. Goście mogą tu cieszyć się kąpielami słonecznymi i relaksującymi kąpielami wodnymi, korzystając z dostępnych leżaków. Ponadto, dla aktywnych dzieciaków istnieje możliwość zabawy na placu zabaw oraz skorzystania z boiska do piłki nożnej i siatkówki, zapewniając zróżnicowane rozrywki dla wszystkich gości.

Basen

W ogrodzie udostępniamy nasz prywatny basen do użytku naszych gości. Wymiary (10 m x 5 m x 1,20) pozwalają na swobodne pływanie dorosłym i bezpieczną zabawę dzieciom.   Na brzegu basenu czekają na Ciebie wygodne leżaki. Otwarcie basenu uzależnione jest od pogody, planowany termin otwarcia to ok 1 czerwca, a zamknięcie 1 września.

Plac Zabaw

W centrum „Rezerwatu” stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw, na którym znajduje się wszystko co potrzebne, aby dziecko mogło bezpiecznie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu: huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina, boisko do piłki nożnej oraz siatkówki, ścianka wspinaczkowa, piaskownica z zabawkami. Jego położenie nie jest dziełem przypadku, czujne oko rodzica może śledzić poczynania brzdąców zarówno z okolic Villi jak i ze strefy relaksu.